Logopedická prevence

Pátek od 15:00 do 18:30 hod.

Královická 544

Díky vynikající metodice jsou děti pomocí říkadel, básniček, slovních hříček, písniček a nejrůznějších logopedických cvičení vedeny ke správné výslovnosti hlásek a rozvoji slovní zásoby. Součástí kroužku jsou i dechová cvičení, která napomáhají k plynulosti řeči a správné práci s dechem. Kroužek může vhodně doplnit individuální logopedickou péči, v žádném případě ji však nenahrazuje.

Markéta Plívová – studovala jsem operní zpěv u světoznámé Catherine Calderon-Sury, sólistky Grand Théâtre de Genève. V Ženevě jsem pracovala 2 roky v bilingvní třídě jako asistentka, která má na starosti logopedii a zdravý logopedický vývoj dítěte. Absolvovala jsem v tomto oboru roční stáž na Université de Genève. Mám tedy praxi s výukou dětí jak v Čechách, tak v zahraničí, kde jsem rovněž studovala Francouzštinu na UOG a zakončila studium státní zkouškou. V Ženevě jsem žila, studovala a pracovala téměř 10 let. Vyučuji zpěv, logopedickou prevenci, francouzštinu a francouzský chanson.

Rezervace na tel.: 731 525 508 nebo na e-mailu: marketa@krouzek-brandys.cz

Cena: 150 Kč/20-30 minut.

Cena 150 Kč – zvýhodněná cena je určena pro obyvatele Brandýsa nad Labem – Staré Boleslavi a přilehlých obcí. Za zvýhodněnou cenu je poradenství poskytováno v rozsahu 3–5 konzultací.

Zvýhodněná cena se týká především rodičů na MD, RD, lidí v sociální nouzi a lidí řešících krizovou, náročnou životní situaci.

Poradenství je dotováno městem Brandýs nad Labem – Stará Boleslav a MPSV, ve schválených projektech je uvedena tato závazná specifikace.