Matýskův Blog

Mobilní hernička

Od února budeme realizovat nový projekt Mobilní hernička pro nejmenší děti v okolních obcích.

Proč? Protože jsme rodinné centrum a uvědomujeme si, jak důležitá je socializace malých dětí do kolektivu a komunikace mezi rodiči na MD a RD. A to nejen v Brandýse nad Labem, kde poskytujeme celou řadu služeb, ale i v některých okolních obcích. Chceme tak podporovat rodiny s dětmi v místech, kde jsou služby hůře dostupné, s cílem podpořit místní komunitu a nabídnout rodičům a dětem aktivity přímo v místě bydliště, bez dojíždění. V některých lokalitách dopolední aktivity pro rodiče s dětmi zcela chybí.

V rámci projektu Mobilní hernička zajistíme herničku „na kolečkách“, se kterou budeme cestovat do okolních obcí v dopoledních hodinách dle předem dohodnutého časového harmonogramu.

A jaké obce to jsou a kam se každý týden podíváme?

Pondělí Komunitní centrum Záryby 9:00–12:00
Úterý OÚ Jenštejn 9:00–12:00
Středa Hasičská zbrojnice Dřísy 8:30–11:30
Čtvrtek Společenský sál OÚ Nový Vestec 9:00–12:00

Vstupné za celé dopoledne je 70 Kč/dítě, příp. 60 Kč za sourozence. Možnost permanentky na 10 vstupů za 600 Kč.

Pokud máte do některého z míst blízko, neváhejte se přidat ke skupince maminek a dětí, přijít můžete bez předchozí rezervace.

Na náš projekt nám můžete také přispět libovolnou částkou a přidat se tak k některým firemním nebo individuálním dárcům, kteří již projekt podpořili, jako je např. AUTO KOUT spol. s r.o., Jídelna Popelka s.r.o. a Wavin Czechia s.r.o. Moc děkujeme.

Dálší Matýskův Blog