Matýskův Blog

Kroužky a aktivity od září 2019

Vážení rodiče,

rádi bychom se s Vámi podělili o naše – a snad brzy i Vaše – radosti a novinky pro nový školní rok. A protože se všechno mění, děti rostou, přinášíme Vám souhrn ucelený, tedy i s aktivitami, které pokračují z minulých let. Doufáme, že se Vám bude naše nabídka líbit. Již nyní se tedy přes web můžete REZERVOVAT NA NAŠE KROUŽKY, u kterých je rezervace potřeba.

V herně v Zahradnické ulici probíhají povětšinou kroužky bez předchozí rezervace a novinek zde máme opravdu hodně. V lehce jiné podobě zůstávají výtvarné kroužky, a to pondělní Dopolední výtvarná dílna a středeční Odpolední výtvarná dílna. Děti zde budou malovat, ale i tvořit a recyklovat, na to se moc těšíme. Čistě tvořivé budou i nadále Šikovné ručičky přesunuté na čtvrtek. Dále bude pokračovat čtvrteční hojně navštěvované Malé muzicírování, nově s prvky AJ – tam jsme pro děti zajistili novou lektorku, která do kroužku přinese prvky AJ pro oživení. Děti budou zpívat a hrát a ještě se hravě a nenásilnou formou setkají s cizím jazykem.

Další velkou novinkou, kterou jsme Vám již představili, je rozšíření nabídky pro těhotné a maminky po porodu. Ke Kurzu předporodní přípravyCvičení pro těhotné přidáváme Cvičení po porodu. Maminky se také budou moct potkávat a sdílet svoje radosti i starosti v rámci Svépomocné skupiny Maminky s miminky, a to vždy 1. pátek v měsíci.

Důležitou novinkou je zavedení nové a jiné angličtiny – AJ pro děti hravě určenou pro menší dětí a AJ pro děti s rodilým mluvčím pro děti starší a pokročilejší.

A mnohé další zůstává – oblíbená Keramika, Cvičení kojenců/batolat, Cvičení rodičů s dětmi v tělocvičně U Karla. Přijít kromě úterní AJ můžete kdykoliv v čase kroužku nebo i dříve do herny a pobýt tam po celou otevírací dobu bez předchozí rezervace.

Další kroužky probíhají v jiných prostorách a jsou s předchozí rezervací. A i zde máme novinky. Nově Vám a Vašim dětem představíme Hudebního VšeználkaLovce podnikavých duchů.

Zůstávají nám bez změn v lektorech i oblíbené kroužky – Hrátky s flétničkou, AJ pro maminky, Malý přírodovědec (nově v úterý), Malý divadelník (nově ve středu), Tanečky, Výtvarné tvoření, PovídálekŠvadlenka. Od září se na Vás a Vaše děti bude těšit nová lektorka kroužků – Jóga pro děti, Jóga pro starší děti. Další radostnou novinkou je, že přidáváme již dlouho žádanou lekci Plavání – bohužel pro nové zájemce již obsazenou předchozími náhradníky.

Věříme, že si vyberete.

Nadále nabízíme širokou škálu odborných poradenství za dotovanou cenu – bližší informace najdete na našich webových stránkách.

Nezapomeňte, že Vaše dítko můžeme na naše kroužky, ale i na kroužky jiných organizací doprovodit, a to jak z místních MŠ, tak ZŠ a samozřejmě ho i z kroužku vyzvednout a dohlídat až do 18 hodin v našich prostorech – podle toho, jak to potřebujete Vy v rámci svého pracovního procesu. Chcete-li službu doprovodů využít nebo máte-li jakýkoliv dotaz k jejich fungování, dotaz ke kroužkům, nebo se k nám chcete jen tak přijít podívat – srdečně Vás zveme na Den otevřených dveří s doprovodným programem.

Kdy? Kde?

4. 9. od 15:00 do 18:30 hod., Riegrova 600

REZERVUJTE SE NA SLUŽBU DOPROVODŮ na místě!

REZERVUJTE SE NA NAŠE KROUŽKY! nejlépe už nyní on-line, případně na místě, budou-li volná místa.

Věříme, že Vás naše nabídka zaujala a že se budeme ať už pravidelně nebo nepravidelně potkávat a že budete s našimi službami spokojeni.

Těšíme se na Vás a Vaše děti.

Váš Brandýský Matýsek

Dálší Matýskův Blog

Projekty ESF

Od září 2016 do srpna 2018 Brandýský Matýsek realizoval tři souběžné projekty spolufinancované Evropským sociálním fondem. Právě jsme podali závěrečné zprávy o realizaci projektů, kde jsme read more