Mikrojesle

Logo OPZ barevné

CO JSOU MIKROJESLE? Mikrojesle jsou určeny k péči o děti od 6 měsíců do věku 4 let v malé skupině (max. 4 děti na den) za dohledu kvalifikovaných lektorů. V našem případě se díky dotační podpoře ESF ČR/MPSV jedná o službu určenou pro pracující rodiče či rodiče aktivně si hledající zaměstnání v rámci podpory sladění rodinného a pracovního života a rychlejšího návratu žen na trh práce.

KAPACITA MIKROJESLÍ – 4 děti na den.

 • Číslo projektu: CZ.03.1.51/0.0/0.0/16_126/0003573 – Bobříci mikrojesle Brandýského Matýska
 • Provozní řád ve formátu pdf ke stažení zde
 • Plán výchovy a péče

UMÍSTĚNÍ MIKROJESLÍ – mikrojesle jsou umístěny v samostatném domě v ulici Na Písku ve Staré Boleslavi, v klidné lokalitě nedaleko centra a zároveň kousek od lesoparku Houštka. Prostory mají šatnu, sociální zařízení uzpůsobené pro malé dětí, jídelnu a dílnu a místnosti sloužící k odpočinku. K domu patří malá předzahrádka.

MOŽNOSTI DOCHÁZKY – PO–ČT 7:30–17:00 hod., PÁ 7:30–15:30 hod.; děti je možné zapsat na půldenní či celodenní docházku. Doporučujeme 1–3 návštěvy v týdnu.

CENA ZA STRAVNÉ – 70 Kč/den

Náš tým:

  Milada Koláčková

  Milada Koláčková pracuje v Brandýském Matýsku od roku 2014, a to z počátku jako lektorka na dohlídání a převádění dětí. Práce s dětmi se jí natolik zalíbila, že se rozhodla absolvovat rekvalifikaci – kurz profesionální chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky. Sama je maminkou dvou synů. Na dětech miluje jejich bezprostřednost.

    Petra Glaserová

    Petra vystudovala Obchodní akademii zahraniční obchod, oboru se věnovala před nástupem na mateřskou dovolenou. Dcera Alenka ji však motivovala k práci s dětmi. V Matýsku působí již od roku 2012, kdy začala upravovat a zřizovat facebookové stránky a následně nastoupila jako chůva v projektu Ženy umí podnikat, kde ji práce natolik nadchla, že si udělala kurz profesionální chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky. Vždy ochotně pomůže a zaskočí tam, kde je potřeba a také pomáhá při převodech dětí na kroužky.

     Kapacita pro školní rok 2018/2019 je v tuto chvíli naplněna.

     V případě zájmu o docházku můžete kontaktovat Ivu Novotnou

     na e-mailu: mdk@brandyskymatysek.cz nebo na tel.: 776 199 349.