Mikrojesle

Logo OPZ barevné

CO JSOU MIKROJESLE? Mikrojesle jsou určeny k péči o děti od 6 měsíců do věku 4 let v malé skupině (max. 4 děti na den) za dohledu kvalifikovaných lektorů. V našem případě se díky dotační podpoře ESF ČR/MPSV jedná o službu určenou pro pracující rodiče či rodiče aktivně si hledající zaměstnání v rámci podpory sladění rodinného a pracovního života a rychlejšího návratu žen na trh práce.

KAPACITA MIKROJESLÍ – 4 děti na den.

  • Číslo projektu: CZ.03.1.51/0.0/0.0/16_126/0003573 – Bobříci mikrojesle Brandýského Matýska
  • Provozní řád ve formátu pdf ke stažení zde
  • Plán výchovy a péče

UMÍSTĚNÍ MIKROJESLÍ – mikrojesle jsou umístěny v samostatném domě v ulici Na Písku ve Staré Boleslavi, v klidné lokalitě nedaleko centra a zároveň kousek od lesoparku Houštka. Prostory mají šatnu, sociální zařízení uzpůsobené pro malé dětí, jídelnu a dílnu a místnosti sloužící k odpočinku. K domu patří malá předzahrádka.

MOŽNOSTI DOCHÁZKY – PO–ČT 7:30–17:00 hod., PÁ 7:30–15:30 hod.; děti je možné zapsat na půldenní či celodenní docházku. Doporučujeme 1–3 návštěvy v týdnu.

CENA ZA STRAVNÉ – 70 Kč/den

Náš tým:

    Milada Koláčková

    Milada Koláčková pracuje v Brandýském Matýsku od roku 2014, a to z počátku jako lektorka na dohlídání a převádění dětí. Práce s dětmi se jí natolik zalíbila, že se rozhodla absolvovat rekvalifikaci – kurz profesionální chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky. Sama je maminkou dvou synů. Na dětech miluje jejich bezprostřednost.

      V případě zájmu o docházku ve školním roce 2019/2020 kontaktuje Ivu Novotnou na e-mailu: mdk@brandyskymatystek.cz nebo na tel.: 776 199 349.