Náš tým

Opičky

  Hana Urbanová

  lektorka v dětském klubu Opičky

  Vystudovala SPgŠ obor předškolní a mimoškolní pedagogika se specializací na hudební výchovu. Od útlého dětství se věnovala sólovému komornímu zpěvu a hře na klavír na Lidové škole umění v Praze. Je maminkou dvou dětí, kterým se naplno věnuje. Mezi její záliby patří literatura, zpěv, hudba, sport a cestování.

    Jana Vaníčková

    lektorka v dětském klubu Opičky

    Od dětství toužila stát se paní učitelkou a její sen se splnil, když vystudovala pedagogickou fakultu Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem, obor ČJ-HV pro střední školy. Její dvě děti ji později přivedly až k předškolní výchově. Šestnáct let studovala hru na klavír, sólový i sborový zpěv. Spolupracuje s Brandýským Matýskem, kde vedla kroužek zpívánek pro nejmenší a již čtvrtým rokem je lektorkou cvičení pro maminky s kočárky. Od září se těší na všechny děti, které budou navštěvovat klub Opiček.

     Tygříci

      Karolína Salačová

      lektorka v dětském klubu Tygříci

      Vystudovala zcela jiný obor, ale shodou okolností se na mateřské stala cvičitelkou nejmenších dětí v Sokole. Práce s dětmi ji postupně nadchla a stala se pro ni novou vášní i dobrodružstvím. Její největší inspirací pro přístup k práci s nejmenšími jsou její tři děti, jejich úžasný přístup k životu a ke světu. Dosud vedla cvičení pro rodiče s dětmi, pohybové hry pro předškoláky a míčové hry pro starší děti. Je absolventkou kurzu Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky.

        Tereza Dubnová

        lektorka v dětském klubu Tygříci

        Jsem studentkou Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy a maminkou prozatím jedné tříleté dcery. Práce s dětmi mě ohromně baví a naplňuje, doposud jsem měla možnost spolupracovat s dětmi v praxi na různých táborech a ve školce. Ráda s dětmi tvořím, vymýšlím nové aktivity a nechávám se od nich inspirovat.

          Alena Hálová

          lektorka v dětském klubu Tygříci

          Je maminkou tří dcer, které jí vtáhly do dětských snů. Rozhodla se pustit do studia oboru Předškolní a mimoškolní pedagogiky na střední škole. Pokud si najde volnou chvilku, ráda vyrazí na túru, zasportuje si, začte se do knihy.