Náš tým

Opičky

  Jana Vaníčková

  lektorka v dětském klubu Opičky

  Od dětství toužila stát se paní učitelkou a její sen se splnil, když vystudovala pedagogickou fakultu Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem, obor ČJ-HV pro střední školy. Její dvě děti ji později přivedly až k předškolní výchově. Šestnáct let studovala hru na klavír, sólový i sborový zpěv. Spolupracuje s Brandýským Matýskem, kde vedla kroužek zpívánek pro nejmenší a již čtvrtým rokem je lektorkou cvičení pro maminky s kočárky. Od září se těší na všechny děti, které budou navštěvovat klub Opiček.

   Tygříci

    Karolína Salačová

    lektorka v dětském klubu Tygříci

    Vystudovala zcela jiný obor, ale shodou okolností se na mateřské stala cvičitelkou nejmenších dětí v Sokole. Práce s dětmi ji postupně nadchla a stala se pro ni novou vášní i dobrodružstvím. Její největší inspirací pro přístup k práci s nejmenšími jsou její tři děti, jejich úžasný přístup k životu a ke světu. Dosud vedla cvičení pro rodiče s dětmi, pohybové hry pro předškoláky a míčové hry pro starší děti. Je absolventkou kurzu Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky.

      Martina Buzková

      lektorka v dětském klubu Tygříci

      Je maminkou dcerky, která ji přiblížila zpět do světa dětí. Martina se rozhodla zatím nevrátit ke své původní práci v kanceláři a ponořila se do studia předškolní a mimoškolní pedagogiky, které v letošním roce plánuje zakončit maturitou. Práce s dětmi ji naplňuje. Velkou zálibou je design a veškeré výtvarné techniky.

        Petra Jančurová

        lektorka v dětském klubu Tygříci

        Vystudovala automatizaci, pak se pracovně věnovala informatice. Postupně se Petře narodili dva kluci a děvčátko, které jsou pro ni inspirací. Dětem ráda pomáhá otevírat dveře do světa přírody, tvoří s nimi a zpívá. Její zálibou je navrhování zahrad.