O klubu

PŘIHLÁŠKA KE STAŽENÍ

Vyplněné přihlášky můžete již nyní zasílat na e-mail: mdk@brandyskymatysek.cz.

Třídy Opičky a Tygříci Matýskova dětského klubu jsou určeny pro děti od 2 let, pro školní rok 2019/2020 pouze s dopolední docházkou. V dětském klubu mají děti výhodu menšího kolektivu (12 dětí na 2 lektorky), setkávají se se svými vrstevníky a pozvolna si zvykají na „chození do školky“. Stejně jako později v mateřské škole zažijí jak volnou hru se svými vrstevníky, tak program plný tvoření, zpívání a pohybu. Děti po roce v našem klubu obvykle snadno nastupují do režimu celodenní školky.

Třída OPIČKY – pro děti od 2 let, 1–2x týdně (středa a pátek) 08:0012:00, Zahradnická ulice
Třída Opičky je určena pro nejmenší děti od 2 let, děti docházejí 1–2x týdně na max. 4 hodiny. Program je přizpůsoben věku nejmenších dětí, zahrnuje tvoření, zpívání, říkanky, cvičení a volnou hru. Děti si nosí z domova svačinku a pití, na které jsou zvyklé. Mají k dispozici prostory herny a dílny. 

Třída TYGŘÍCI – pro děti od 2 let, 1–3x týdně, 08:0012:00, v prostorách Volnočasového centra Brandýs, z.s. – Masarykovo náměstí 1766
Do Tygříků je možné chodit od 2 let, primárně je třída určena pro maminky na RD/MD, 13x týdně na dopoledne (po, út nebo st, čt a případně pá), režim se podobá mateřské škole. Program zahrnuje zpívání, říkanky a hry, cvičení, vyrábění, volnou hru, procházky. Děti si nosí z domova svačinku a pití, na které jsou zvyklé. Mají k dispozici hernu a malý sál po celou dobu.

Kontakt Opičky a Tygříci:

Hlavní kontaktní osoba
Iva Novotná
tel.: 776 199 349
e-mail: mdk@brandyskymatysek.cz

Zástup
Jana Pilařová
tel.: 734 326 686
e-mail: pilarova@ brandyskymatysek.cz