Povídálek

Markéta Plívová – studovala jsem operní zpěv u světoznámé Catherine Calderon-Sury, sólistky Grand Théâtre de Genève. V Ženevě jsem pracovala 2 roky v bilingvní třídě jako asistentka, která má na starosti logopedii a zdravý logopedický vývoj dítěte. Absolvovala jsem v tomto oboru roční stáž na Université de Genève. Mám tedy praxi s výukou dětí jak v Čechách, tak v zahraničí, kde jsem rovněž studovala Francouzštinu na UOG a zakončila studium státní zkouškou. V Ženevě jsem žila, studovala a pracovala téměř 10 let. Vyučuji zpěv, logopedickou prevenci, francouzštinu a francouzský chanson.

Díky vynikající metodice, jsou děti pomocí říkadel, básniček, slovních říček, písniček a nejrůznějších logopedických cvičení vedeny ke správné výslovnosti hlásek a rozvoji slovní zásoby. Součástí kroužku jsou i dechová a cvičení, která napomáhají k plynulosti řeči a správné práci s dechem. Věnujeme se i motorice a grafomotorice. Kroužek může vhodně doplnit individuální logopedickou péči, v žádném případě ji však nenahrazuje.

  • skupina dětí 3 až 5 let skupina do 8 dětí
  • skupina dětí  5 až 7 let skupina do 8 dětí

Kroužek je momentálně obsazen. Máte-li zájem, napište nám na info@brandyskymatysek.cz, budeme Vás kontaktovat, jakmile se místo uvolní.